Proslava blagdana Glavosijek sv. Ivana Krstitelja

Proslava blagdana Glavosijek sv. Ivana Krstitelja

Četvrtak, 1. 9. 2016.

Glavosijek sv. Ivana Krstitelja je zaštitnik samostana sestara Služavki Malog Isusa u Cisti Velikoj. Povodom blagdana bila je svečana sveta Misa kojoj su nazočili vjernici i Prijatelji Malog Isusa. Svetu misu je predvodio župnik don Danijel Guć. 


Budući da je Društvo Prijatelja Malog Isusa aktivno u našoj župi nakon svečanog misnog slavlja vjernici i PMI-a su pozvani u vjeronaučnu dvoranu našeg samostana. Nakon duhovne okrijepe koju smo dobili na sv. Misi i kroz nadahnutu propovijed našeg župnika, lijepo smo se družili u veselom ambijentu na domijenku sa našim sestrama. Svi smo se sjetili biblijskih riječi: „ Kako je lijepo kao braća zajedno živjeti…“ Neka je Malom Isusu hvala za  naše lijepo zajedništvo.

Luka Pleić

  Vijesti - Sve