Tako neznatni, a tako naši…

Tako neznatni, a tako naši…

Utorak, 19. 12. 2017.

Konačno je svanuo taj 19. prosinac kada nam je već s jutrom sunce navijestilo radost koja se kroz dan samo širila ulicama naše župe. Prostori dupkom ispunjene župne dvorane već su vikali da nam je poći u posjet siromašnima i bolesnima za koje smo kroz cijelo došašće marljivo prikupljali namirnice. Uistinu, još jedna hvale vrijedna akcija u nizu pokazala je koliko srce ima i nosi naša župna zajednica!


Mnogima su osnovne namirnice za život bile i više nego potrebne, dok su se mnogi obradovali tek susretom po kojem će pamtiti još jedan topli Božić.

Neka jaslice Malenoga u ovo predbožićno vrijeme podsjete svakoga od nas na zahvalnost za kruh svagdašnji, te potakne na spremnije dijeljenje dobara sa Isusovom najmanjom braćom…

Prijatelji Malog Isusa
Nova ves, Zagreb

 

Galerija slika:

  Vijesti - Sve