Marne ruke Prijatelja Malog Isusa u Kloštru Podravskom!

Marne ruke Prijatelja Malog Isusa u Kloštru Podravskom!

Utorak, 5. 10. 2021.

Nakon puno vremena neaktivnosti, iz poznatih razloga, konačno smo se članice PMI u utorak 5. listopada poslije večernje svete mise okupile u vjeronaučnoj dvorani na našoj prvoj ovogodišnjoj radionici. Kako se nismo dugo sastajale radost druženja je bila velika! Naše se kreativne radionice sastoje od kreativnih radova načinjenih uglavnom od prirodnih ili vrlo jeftinih materijala. Tu je uvijek uloženo puno dobre volje i ljubavi prema onima za koje radimo i stvaramo, a to su svi nemoćni i potrebiti naše blizine.

Ovogodišnjih nekoliko radionica posvetile smo izgledu misnog ruha u našoj župnoj crkvi kao i u filijalama. Budući nas je većina vješta s iglom i koncem odlučile smo, u dogovoru s našim župnikom, promijeniti i osvježiti čipkane obrube oko ovratnika na misnicama i štolama. Odradile smo ovaj zadatak s posebnim strahopoštovanjem i ponosom. To je skromni doprinos Prijatelja Malog Isusa župi, dok se radujemo novim susretima u kojima nam je želja obogatiti početak Došašća izradom adventskih vjenčića na trsu od loze.

Marija Bobonj, PMI

 

Galerija slika:

  Vijesti - Sve